Te Rritur(12 +yrs)
Femije (2-11 yrs)
Foshnje (0-2 yrs)
Te Rritur (12 +yrs)
Femije (2-11 yrs)
Foshnje (0-2 yrs)
Kerko
Dhome1
Te Rritur (12 +yrs)
Femije (2-11 yrs)
Dhome 1
Te Rritur (12 +yrs)
Femije (2-11 yrs)
Infant (0-2 yrs)

Shto Dhome |

Te Rritur (12 +yrs)
Femije (2-11 yrs)
Të rritur (12 + vjeç)
Fëmijë (2-11 vjeç)
Popup
Popup
Valixhe dore

Join Us, Love Vas

Hotele në të gjithë botën

Zgjidhni hotelin tuaj të preferuar për të kaluar pushime të paharrueshme. Vas Tour është gjithmonë në dispozicionin tuaj duke ofruar një gamë të gjerë hotelesh dhe cmimesh.

Rezervo Bileta Sporti

Bileta sporti, formula 1, basketboll, futboll, koncerte, evenimente me Vas Tour.

Pushime me Charter

Zgjidhni mes plazheve të bardha të Palmës, Rivierës Turke, Greqisë apo resorteve përrallore të ishujve Maldives e Seychelles për të kaluar pushimet.

Zhvilluar nga Vas Tour
 • Punojmë me pasion që nga 1994
 • Krijojmë pushimet e duhura për cdo individ
 • Guidat më profesionale për të gjitha destinacionet
 • Shumë programe unike
Rezervo me Vas Tour
 • Staf i trajnuar dhe i specializuar
 • Një network i gjerë partnerësh nëpër botë
 • 24 orë në 7 ditë në ndihmën online
 • Siguri me kartë krediti
Destinacione dhe paketa
 • Konferenca, Evente, Programe Kulturore
 • Cruise dhe ekskursione nëpër botë
 • Organizime kongresesh
 • Organizime Sportive
Planifiko pushimin tënd
 • Krijo paketën tënde me hotel
 • Qytetet më interesante në programet tona
 • Programe sipas dëshires suaj
 • Fleksibël në cmim dhe cilësi në shërbim

Vlerësime Turistesh

 • Deshiroj te falenderoj Vas Tour per organizimin e pushimeve tona. Fale Vas Tour ne kaluam pushime te mrekullueshme. Ju falenderoj serish per gjithcka dhe shpresoj te kemi bashkepunime te metejshme ne te ardhmen e afer.

  Nazmi Zeqiri - Kosova

 • Kjo është hera e dytë që bashkëpunoj me Vas Tour, duke qënë se herën e parë, për pushimet verore në Turqi mbeta shumë e kënaqur. E njetja gjë vlejti edhe për pushimet e kësaj here, prandaj rekomandoj Vas Tour.

  Aulona Musta - Albania

 • Faleminderit për krijimin e këtij projekti dhe për komunikimin e përgjegjshëm që treguat. Shpresoj të kemi bashkëpunime të mëtejshme.

  Kristo Selenica - Albania

 • Jemi shumë të lumtur për bashkëpunimin tonë të parë. Urojmë të kemi të tilla udhëtime të suskseshme edhe në të ardhmen.

  Arenca - Albania

Rreth Vas Tour

Tour Operator që ofron pushime gjatë gjithë vitit. Vas Tour e mbeshtet punën e tij në një staf shumë profesional si dhe me një eksperiencë të konsiderueshme në fushën e shërbimeve. Vas Tour ka në përbërjen e tij, një network të organizuar. Produktin e Vas Tour ju mund ta gjeni në një rrjet të konsiderueshëm në më shumë se 750 agjenci udhëtimi në Austri, Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Meksikë e Budapest. Vas Tour ofron sherbime jashtë vendit në të gjitha destinacionet e përmendura në broshurë dhe në Web.

Mënyrat e Pagesës

Telefono +381