MALDIVES

Maldives

Disa nga pikat turistike te Maldives:

Como Kakao Island - Nder ishujt e shumte, Como Kakao eshte nje nga vendet me te kerkuara ne Maldive. Ka rreth 33 vila ujore dhe secila ofron sherbim te shkelqyer.

Emboodhu Finolhu Island - Ky ishull ka rreth 55 vila ujore, gjithashtu dhe vilen luksoze Taj Exotica Resort. Ketu ju do te gjeni akomodim me 5 yje.

Baros Island - Nese kerkoni nje vend larg turmes, atehere ky eshte vendi ideal ku duhet te jeni. Baros eshte nje ishull shume i vleresuar dhe popullor ne Maldive.


Destinacionet me te vizituara:

Male Island - Cdo gje eshte e perkryer ne kryeqytet, ndertesa te shkelqyeshme, restorante, bare dhe atraksione te tjera turistike do te te mbajne te zene gjithe diten.

Rangali Island - Ne pronesi te grupit Hilton Hotels, Maldives Conrad ne Rangali Island eshte nje nga vendet me te mira per te qendruar, kur je ne pushime me familjen.

Huvahendhoo Island - Eshte ishulli turistik me orientim familjar qe disponon dhoma luksoze dhe gjithashtu restorante qe sherbejne ushqime te shijshme te ve├žanta per te vegjlit. Ndersa prinderit shkojne per nje banje, femijet mund te kalojne kohe ne 'Klubin e Femijeve'. Ka dy pishina, fusha tenisi, bilardo dhe volejboll ne plazh.

Vleresime Turistesh

 • Kjo eshte hera e dyte qe bashkepunoj me Vas Tour, duke qene se heren e pare, per pushimet e kesaj vere ne Turqi mbeta shume e kenaqur. E njetja gje vlejti edhe per pushimet e kesaj here, prandaj rekomandoj Vas Tour.

  Aulona Musta
  - Albania

 • Jemi shume te lumtur per bashkpunimin tone te pare. Urojme te kemi te tilla udhetime te suskseshme edhe ne te ardhmen.

  Arenca
  - Albania

 • Faleminderit per krijimin e ketij projekti dhe per komunikimin e pergjegjshem qe treguat. Shpresoj te kemi bashkepunime te metejshme.

  Kristo Selenica
  - Albania

Hotele ne te gjithe boten

Zgjidhni hotelin tuaj te preferuar per te kaluar pushime te paharrueshme. Vas Tour eshte gjithmone ne dispozicionin tuaj duke ofruar nje game te gjere hotelesh dhe cmimesh.

Relax ne destinacione plazhi

Zgjidhni hotelin tuaj te preferuar per te kaluar pushime te paharrueshme. Vas Tour eshte gjithmone ne dispozicionin tuaj duke ofruar nje game te gjere hotelesh dhe cmimesh.

Aktivitete Sportive

Zgjidhni hotelin tuaj te preferuar per te kaluar pushime te paharrueshme. Vas Tour eshte gjithmone ne dispozicionin tuaj duke ofruar nje game te gjere hotelesh dhe cmimesh.

Telefono +381