Ju duhet ndihme? Chat online
   Rreth nesh | Newsletter | Kontakt | Partner login | B2B
   Shqiptar English Македонски Crnogorski
   HOTELE PUSHIME ME
   CHARTER
   PROGRAME KULTURORE

   Kerko destinacionin

   Krijo pushimet e tua - Per cfare jeni te interesuar?

    Pushime me Charter
   Antalya              Sharm Halkidiki

    Pushime me Tropikale
   Maldives  Mauritius  Seychelles 

    Pushime me Crociera
   Fantasia Lirica Musica
   Sinfonia Melody Orchestra
   Opera Magnifica Armonia

   Top ofertat

    • Antalya 2014 - Pushime me Charter

     Antalya 2014 - Pushime me Charter, Antalya

     Pushime ne Antalya - 2014. Kerkoni ne motorrin tone te kerkimit pushime me charter dhe rezervoni ofertat tona me te mira me cmimet early booking. Te gjitha cmimet jane reale.
     Cmimi nga: 350,00 EUR
     Zbulo me shume
     Halkidiki 2014 - Pushime me Bus - Charter

     Halkidiki 2014 - Pushime me Bus - Charter , Halkidiki

     Pushime ne Halkidiki - 2014. Kerkoni ne motorrin tone te kerkimit pushime me bus-charter dhe rezervoni ofertat tona me te mira. Rezervoni greqine tani online!
     Cmimi nga: 280,00 EUR
     Zbulo me shume
     Programe Kulturore 2014

     Programe Kulturore 2014, Dubrovnik

     Ketu mundet te gjeni te gjitha ofertat tona per programet kulturore ne te gjithe boten, vetem me 3 klikime ju mundet te rezervoni programin tuaj te deshiruar.
     Cmimi nga: 125,00 EUR
     Zbulo me shume
     Rezervo Hotele ne te gjithe boten.

     Rezervo Hotele ne te gjithe boten., Genova

     Rezervoni Online! Shume thjesht ju keni mundesi nga kudo qe ndodheni te rezervoni hotelin tuaj per udhetime biznesi dhe per me teper te pushimeve tuaja ne cdo shtet e qytet. Ju mundet te paguani shume thjesht Cash ne zyrat tona, via Bank si dhe Kredit Karte! Zgjidhni oferten me te mire dhe kurseni transfertat bankare me ne!
     REZERVO HOTEL ONLINE!
     Cmimi nga: 140,00 EUR
     Zbulo me shume
     Sport & Koncerte ne te gjithe Boten.

     Sport & Koncerte ne te gjithe Boten., Genova

     Mundesi pafund per te gjithe ekipet me te mira ne bote. Bayern Munchen, Real Madrid, Barcelona, Milano, Chelsea, Inter, Borussia Dortmund, Paris Saint-Germain  me nje klik ne kohe reale ju merrni bileten tuaj! Rezervoni Online ndeshjet me te mira ! Cmimet me te lira ne treg! Bashkepunim me kompanite e sporteve me te mira.
     REZERVO TANI!
     Cmimi nga: 175,00 EUR
     Zbulo me shume
     Crociera ne te gjithe Boten

     Crociera ne te gjithe Boten, Genova

     Rezervoni pushimet tuaja me Crociere. Me Msc dhe Costa Crociera ju mundet te udhetoni ne te gjitha vendet e Mesdheut, Te Europes Veriore , Lindjes se Mesme. Kontaktoni me specialistet tane te departamentit te crocierave. Udhetimet e sygjeruara jane me nisje nga portet e Barit, Genoves, Dubrovnik dhe Savona e pse jo nga Dubai!
     REZERVO CROCIERA!
     Cmimi nga: 175,00 EUR
     Zbulo me shume


    Cmimet: 125 €
    Akomodimi: 3* - Half Board
    Nisjet: 03 Tetor - 3 dite

    Rezervo

    Cmimet: 565 €
    Akomodimi: 3* - Bed & Breakfast
    Nisjet: 16 Tetor - 4 dite

    Rezervo

    Cmimet: 369 €
    Akomodimi: 3* - Bed & Breakfast
    Nisjet: 26 Shtator - 3 dite

    Rezervo

    Cmimet: 395 €
    Akomodimi: 3* - Bed & Breakfast
    Nisjet: 25 Shtator - 4 dite

    Rezervo

    Stafi yne

    Member Vas Group

    Faqja eshte duke kerkuar ne baze te kerkesave tuaja

    Ju lutemi te prisni...